Hotline
+90 530 566 63 06

Kurumsal | Yasin TEKEŞ Spor Akademisi

Tekeş Spor Akademisi

Image
Image
TEKEŞ
SPOR AKADEMİSİ
Image

TEKEŞ | Spor Akademisi

Neden Spor Akademisi
Seçmelisiniz ?
Temelini 2014 yılında attığımız Yasin TEKEŞ Spor Akademisi Ankara’nın en eski ve en köklü kurslarından biri olmuştur. Kurulduğu günden bu yana başarı çizgisini hep yukarı taşıyarak Türkiye’nin saygın ve en bilinen kurslarından biri haline gelmiştir. Başarı oranımız yıllardır %90’ın altına inmemiştir. Binlerce öğrenciyi Türk sporuna kazandıran bir kurs olarak amacımız her öğrencimizin çalışarak savaşarak hakkettiği yerlere gelmesidir.

Yasin TEKEŞ Spor Akademisi olarak alanında uzman eğitmenler eşliğinde bilimsel antrenman metotları uygulanarak ve her bir öğrencinin geleceğinin ülkemizin geleceği olduğu düşüncesiyle bıkmadan, usanmadan ve sabırla çalışarak öğrencilerimizi üniversiteli yaparak hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

Yasin TEKEŞ Spor Akademisinde umut dağıtmak yok, eğlenmek yok, pes etmek yok, göz yaşı yok, düştüğün yerde bırakmak yok, düştükten sonra ayağa kalkmak var, acı var, disiplinli çalışmak var, yorgunluk var, çok çalışıp bileğinin hakkıyla istediğini almak var.

Arkadaşlık ve kenetlenme duygusunu sonuna kadar yaşayan, hocadan daha öte öğrencilerine ağabey olmaya çalışan, birbiri için sevinen ve ağlayan müthiş dostlukların kurulduğu bir yer.

Salon ve Atletizm Antrenmanlarıyla
% 100 Kazanma Garantili
Hazırlık Kursu

Tüm çalışmalarımız öğrencilerin mağdur olmaması için otobüs ve metro duraklarına yürüme mesafesinde olan en iyi tesislerde yapılmaktadır. Atletizm çalışmalarımız Yenimahalle Hasan Doğan Stadyumunda, Salon antremanlarımız ise Judo Federasyonunda yapılmaktadır. Tesislerimizde yapılan çalışmaları görüntülemek için lütfen tıklayın!
  • 3423+

    Kazanan Sporcu

  • 6+

    Branş Hazırlık

Image
Image

Sizin yorum ve görüşleriniz bizim için çok kıymetli..

Değerli Öğrencilerimizden
Gelenler

Tüm google yorumlarını görmek için tıklayınız

Image

Tekeş Spor Akademisi
Ankara Besyo Hazırlık Kursu

Adres
İzmir-1 Cad. No:3/5 Can Apt. Kızılay/ANKARA

Telefon
+90 530 566 63 06

Whatsapp
+90 530 566 63 06

E-Posta
info@ankarabesyohazirlikkursu.com