Hotline
+90 530 566 63 06

POMEM HAZIRLIK

Tekeş Spor Akademisi

Yasin TEKEŞ Spor Akademisi sadece önlisans ve lisans mezunlarının başvurabildiği "Polis Meslek Eğitim Merkezi" (POMEM) alımlarına öğrenci hazırlamaktadır. Yasin TEKEŞ Spor Akademisi POMEM mülakatlarında son 3 yılın en iyi derecelerine imza atmıştır. Alımlar ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgilere bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

POMEM Hazırlık Kursu 

POMEM hazırlık kursu, polis olmayı hayal eden kişilerin merak ettiği spor kurslarından biridir. Her meslek grubunda eğitim şartı arandığına göre POMEM hazırlık kursu da; polislik mesleği için özel oluşturulmuş eğitim kursudur. İşte, her zaman tercih edilen polislik ve POMEM hazırlık kursu hakkındaki temel bilgiler!

POMEM Nedir?

Öncelikle POMEM nedir diye bakıldığında; POMEM veya Polis Mesleki Eğitim Merkezleri, polis memuru yetiştirmek için mesleki eğitim veren kurumlardır. POMEM’de verilen eğitimi ve öğretimi başarıyla tamamlayan öğrenciler mesleki eğitim sertifikası kazanmaktadır. 

Bu doğrultuda Polis Akademisi öğrencilerinin aday memur olarak atanmaları için; eğitim süresini başarıyla tamamlamaları gerekir. Ayrıca eğitim sonunda yapılacak sınavda da başarılı olmaları gerekmektedir. Ankara Besyo Hazırlık Kursu olarak sunduğumuz POMEM hazırlık da; bu hedefinize ulaşmanız için oluşturulmuş eğitim hazırlık kursudur. Kaliteli bir eğitim için iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

POMEM Hazırlık Kursu Nedir?

POMEM hazırlık kursu veya parkur hazırlıkları öğrenciler için verilen kapsamlı eğitimlerdir. Aynı şekilde bu hazırlıklar, hazırlık kursu sonucu onaylanan eğitim programlarıdır. Bu doğrultuda daima verilmesi planlanan eğitimler kurs onaylı ve sistematik olmaktadır. POMEM yazılı sınavı ve parkur kursları adayların sınavı kazanması için özel eğitimlerin verildiği merkezlerdir. 

POMEM yazılı sınavı ve fiziki yeterlilik parkuru için hazırlık yapmak isteyen tüm adaylar; Ankara Besyo firmamızdan POMEM hazırlık kurslarına kayıt yaptırabilmektedir. POMEM hazırlık kursu eğitimleri adaylar için sınav aşamasında oldukça önemlidir. 

Özellikle parkur esnasında Yasin Tekeş Spor Akademisi eğitimlerinin etkisi daha yoğun hissedilmektedir. Performansınıza derinlik, hız, konsantrasyon ve güçlük katmak için en iyisini seçmeye özen göstermelisiniz. 

POMEM Kursu Ne Zaman Başlar?

POMEM hazırlık kursları ne zaman başlar veya PMYO hazırlık kursları ne zaman başlıyor süreç içerisinde sıklıkla merak edilmektedir. POMEM ve PMYO Hazırlık Kursu sınav tarihlerine göre başlayan bu eğitimlerin; başlangıç ve bitiş tarihleri de kurumdan kuruma değişmektedir.

POMEM ve PMYO hazırlığı uzun süreç gerektiren eğitimlerdendir. Polislik için alınan bu eğitimler, meslek gereği disiplin ve süreklilik isteyen alanlardandır. Uzun süreli bir eğitim alacağınız POMEM hazırlık kursları da burada sizlere derin bir süreç sunmaktadır. 

Besyo Hazırlık Kursu  kursları, PMYO ve POMEM hazırlığında büyük ve önemli başarılara imza atan Yasin Tekeş Spor Akademisi burada da sizlerin yanındadır. 

POMEM Hazırlık Kursu Kaç Ay Sürer?

POMEM hazırlık kursu belirli süreçleri içeren programlı eğitimleri içermektedir. Eğitim süresi ve antrenman yoğunluğu akademiden akademiye değişiklik göstermektedir. Ancak POMEM hazırlık kursu içerisinde sıkı ve disiplinli bir eğitim uygulanmaktadır. 

Adayları sınava eksiksiz olarak hazırlamak adına uygulanan bu programda antrenman planlanması oldukça önemlidir. Hangi zaman dilimlerinde nelerin öğretileceği, hazırlık kursu sürecini net olarak sürdürmede etkilidir. 

Aynı şekilde antrenman programlarında antrenör değişikliği olup olmadığı da performans üzerinde belirleyici olmaktadır. Spor profesyonellik isteyen bir daldır. Bundan dolayı da POMEM hazırlık kursu antrenörlerinin de alanda uzman kişiler olması gerekir. 

Ankara Besyo hazırlık kursu bu noktada sizlerin en büyük destekçisidir. Uzman antrenörler ve eğitim planlaması açısından en iyisini sunan Yasin Tekeş Spor Akademisi ile iletişime geçerek en detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

POMEM Kursu Antrenman Programı Nasıldır?

POMEM hazırlık kursu antrenman programı kapsamlı spor faaliyetlerini içermektedir. Adaylar bu kurs içerisinde birçok alanda eğitim görmektedir. Hız, koordinasyon, adaptasyon, süre yönetimi gibi konularda öğrencileri geliştirmek için:

  • Salon antrenmanları
  • Atletizm antrenmanları
  • Güç, parkur antrenmanları

Ve buna benzer birçok eğitim sunulmaktadır. Koordineli ve sistemli bir çalışma planı isteyen bu alanda eğitim planlaması ustaca yapılmalıdır. POMEM dışında BESYO, PMYO, Bekçilik, Jandarma ve MSÜ hazırlığı da, Yasin Tekeş Spor Akademisi olarak öğrencilere sunmaktayız. İhtiyacınız olan POMEM hazırlık kursu için sadece kurumuzla iletişime geçmeniz yeterlidir. 

POMEM Parkur Kursu Fiyatları Ne Kadardır?

POMEM parkur kursu fiyatları ve PMYO hazırlık kursu fiyatları gündemde büyük yer kaplayan unsurlar arasındadır. POMEM hazırlık kursu uzun soluklu bir eğitim sürecidir. Aynı şekilde POMEM kurslarının fiyatı da:

Eğitim sürecine
Kursun bulunduğu semte
Eğitim kalitesine göre değişiklik göstermektedir. 

POMEM- BESYO kursları içerisinde eğitim kalitesiyle ön plana çıkan Yasin Tekeş Spor Akademisi ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında en net bilgilere ulaşabilirsiniz. 

POMEM Hazırlık Kursu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1 - Polislik 44 Saniye Kaç Puan?

Polislik sınavı içerisinde fiziki yeterlilik parkurunun 40 saniye ya da daha aşağı sürede tamamlayan erkek adaylar; 100 tam puan almaktadır. Bununla birlikte 42 saniye ve aşağısında tamamlayan kadın adaylar da 100 tam puan almaktadır. Fiziki yeterlilik sınavı sonucu 60 puanın altında alan adaylar yönetmelikçe başarısız sayılmaktadır. 

2 - POMEM Ağırlık Torbası Kaç Kilo?

Sınav içerisinde ağırlık taşıma etabında erkek adaylar 15x2’den 30 kilo, kadın adaylar ise 10x2’den 20 kilo kum torbasını taşımaktadır. Erkek adaylar 16 metre kadın adaylar 12 metre mesafe bulunan iki duba dışında dolaşarak, ağırlıkları aldığı noktaya geri bırakacaktır. 

Hemen Kayıt Olun!

Tekeş Spor Akademisi, her yıl olduğu gibi yine zirveyi koruyarak sizleri hayalinizdeki Besyo/Spor Bilimleri Fakültelerine hazırlıyor… Başarı bir tercihtir.
Siz de başaracaksınız, çünkü biz buradayız…


Whatsapp'tan İletişim İçin
Image

Tekeş Spor Akademisi
Ankara Besyo Hazırlık Kursu

Adres
İzmir-1 Cad. No:3/5 Can Apt. Kızılay/ANKARA

Telefon
+90 530 566 63 06

Whatsapp
+90 530 566 63 06

E-Posta
info@ankarabesyohazirlikkursu.com