Hotline
+90 530 566 63 06

Blog

Tekeş Spor Akademisi

besyo-kursu-secerken-nelere-dikkat-edilmeli

BESYO Hazırlık Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

BESYO hazırlık kursu, beden eğitimi öğretmenliği ve diğer BESYO bölümlerini hedefleyen öğrenciler açısından büyük bir öneme sahiptir. Yerleştirme puanı hesaplanırken özel yetenek sınavının ağırlığının çok yüksek olması, öğrencilerin bu sınava özel olarak hazırlanmasını gerektirir.

pomem-basvuru-sartlari

POMEM Başvuru Şartları Nelerdir, Nasıl Başvuru Yapılır?

POMEM başvuru şartları, spor akademisi veya polislik okullarına gireceklerin eksiksiz olarak bilmesi gerekenler arasında. Her sınavın, yetenek sınavlarının şartları veya farklı işleyiş şekilleri, başvuruları vardır. POMEM başvuru şartları da oldukça kapsamlı ve farklıdır. Peki POMEM başvuru şartları 2023 nelerdir?

2024 BESYO Taban Puanları ve Sıralamalar

2024 BESYO taban puanları, özellikle beden eğitimi öğretmeni olmak veya spor alanında kariyer yapmak isteyenler tarafından merak edilmektedir. 4 yıllık BESYO taban puanları 2023 yerleştirme sonuçlarına göre oluşmuştur.

besyo-nedir

BESYO Nedir? Nasıl Kazanılır?

BESYO nedir? Üniversite sınavına girecek ve meslek seçimi yapacak olanlar için bu soru son derece önemlidir. Kariyerini beden eğitimi ve spor öğretmenliği ya da antrenörlük gibi alanlarda devam ettirmek isteyenlerin BESYO bölümlerini tercih etmesi gerekir. Peki, BESYO nedir?

pmyo-parkur-fiyatlari-ne-kadar

PMYO Parkur Fiyatları Ne Kadar?

PMYO parkur fiyatları bulunulan il, ilçe, kursun alınacağı eğitim kurumu özellikleri, süre gibi faktörlere bağlı olarak değişim göstermektedir. Geleceğini garanti altına almak isteyen her aday için, PMYO parkur fiyatları ikinci planda yer almalıdır. Güncellenen fiyatlar için en doğru karar, eğitim alacağınız kurum üzerinden doğrudan iletişime geçmek olacaktır. 

besyo-hazirlik-fiyatlari

2023 Besyo Hazırlık Kurs Fiyatları

Besyo hazırlık kurs fiyatları özellikle Besyo düşünen öğrenciler ve adaylar tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Besyo okullarında eğitim öğretim almak isteyen adayların öncelikle bazı koşulları yerine getirmesi gerekmektedir.

Image

Tekeş Spor Akademisi
Ankara Besyo Hazırlık Kursu

Adres
İzmir-1 Cad. No:3/5 Can Apt. Kızılay/ANKARA

Telefon
+90 530 566 63 06

Whatsapp
+90 530 566 63 06

E-Posta
info@ankarabesyohazirlikkursu.com